קמין משומש זול יכול להיות בחירה מצוינת למי שלא רוצה לבזבז יותר מדי אבל עדיין צריך תנור או קמין. אנשים מוכרים את הפריטים הישנים שלהם באינטרנט, למרות שהם אולי לא באותה האיכות, אבל הם עדיין יכולים להיות הרבה יותר זולים מהחדשים. אותו הדבר חל גם על כבאים משומשים. חשוב לשאול את השאלות הנכונות בעת רכישת תנור משומש ולבחון אותו בקפידה לפני הרכישה.

הדרך היעילה ביותר לשדרג את האח שלך היא לרכוש פאנלינג קיר. מצעים אלה הם ענקיים וזולים, מדידה של מטר על שמונה סנטימטרים. ניתן לרכוש אותו בגיליונות החל מ-15 דולר ל-45 דולר לגיליון, והוא מגיע בצבעים ובדפוסים שונים. אם יש לך את הכלים הנכונים, התקנת לוח קיר היא קלה. תצטרך גם דבק חזק לפנלים. תצטרך לקצץ את הלוחות בגודל הנכון. זו הסיבה שאולי תשקול לשכור מישהו שיעשה את זה.

דרך נוספת לא יקרה לעשות מהפך באח היא להתקין פאנלים בחומה. המוצר הזה מגיע 4 רגל ענקית על ידי 8 גיליונות רגליים, והוא מגיע במגוון צבעים ודפוסים. המחיר הממוצע הוא בסביבות 15 $ לגיליון, ואתה יכול להשתמש בכל כלי כוח לחתוך אותם לגודל. חשוב להשתמש בדבק חזק בעת התקנתו, כיוון שהדבר ימנע את יציאת הפנלים אם תיישם אותם באזור בעל רמת דבק נמוכה.

אפשרות זולה נוספת היא לחסום את הקמין. אתה יכול למצוא לוחות שהם פחות מ -100 $, ואתה יכול גם למצוא מודלים שעולים עד 1000 $. קמין חשמלי הוא אפשרות זולה יותר. היחידות האלה נהדרות כי הן ידידותיות לסביבה, ולא מייצרות כל כך הרבה חום. כמו כן, יהיו לך יותר אפשרויות עיצוב ותוכל להשתמש בחומרים פחות יקרים. חשוב לבחור קמין שיענה על הצרכים שלך ויתאים לתקציב שלך.

עוד מהפך קמין זול הוא לכסות את החומה עם פאנלינג קיר. החומר הזה זמין בתבניות ובצבעים שונים, ואפשר לקנות אותו בכ-15 דולר לגיליון. כדי לחבר את הטפט לקיר, תצטרך דבק חזק. טפט באיכות טובה ייתן הקמין שלך מראה חדש לבית. תצטרך לשים לב לפרטים, אבל זו אמורה להיות התחלה נהדרת. זו דרך טובה לגרום לאח שלך להיראות חדש לגמרי מבלי לבזבז יותר מדי כסף.

חסימת האח היא עוד אפשרות זולה למהפך קמין. לאח זול לא יהיו אותן תכונות כמו לקמין יוקרתי. על ידי חסימת האח, אתה יכול להיות אח מסוגנן שהוא ידידותי לסביבה וזול. זה לא רק יספק יותר מקום לקישוטים, אבל זה גם יעזור לך לחסוך כסף על עלות ההתקנה. בנוסף, תוכלו להשתמש בחומרים פחות יקרים שיכולים לשפר את מראה ביתכם.

חומת פנלים היא דרך נהדרת לעדכן את המראה של האח שלך. אתה יכול לקנות פאנלינג קיר בסדינים גדולים, וליישם את זה בעצמך עבור 15-45 $ כל אחד. ליתר ביטחון, העץ חייב להיות מתובל. אתה יכול להשתמש בכל כלי כוח לחיתוך זה. שימוש בדבק חזק יעזור לך להבטיח שהאח החדש שלך נראה נהדר בזמן חיסכון בכסף. אתה תאהב את הקמין הזול החדש שלך ותהיה לך קמין יפה וידידותי לסביבה בתוך זמן קצר.

יחידה רכובה על קיר תעניק לקמין שלך מראה יקר יותר. את הקירות והתקרות של קמין יכול להיות קשה להגיע, אז אתה צריך לוודא כי שלך הוא חזק. על ידי רכישת יחידה רכובה על קיר, תוכל לשנות את המראה שלה ולחסוך כסף בתהליך. תוכל גם להפחית את חשבונות החשמל שלך.

חומת פנלים היא עוד דרך זולה לעצב מחדש את הקמין שלך. באפשרותך לרכוש לוחות אלה בגיליונות המודדים מטר על מטר ומגיעים במגוון צבעים ודפוסים. הם יעלו בין 15 ל-45 דולר לכל אחד, ותוכל לחתוך אותם עם כלי חשמל. הלוחות יצטרכו להיות מחוברים לקירות באמצעות דבק חזק. זה יהיה החלק היקר ביותר לקמין החדש שלך. אתה אפילו יכול לקבל מודל מותאם אישית אם אתה מרגיש הרפתקני!

פרטים נוספים: חנות קמינים זולים