עיצוב גינה עם בריכה , מציע מגוון של יתרונות. זה קל ליצור ולתחזק, ויכול להיות דרך נהדרת להוסיף התזה של צבע לחצר האחורית שלך. עם זאת, הצורה של העלילה שלך יכולה לעשות את הבדל. חלקות עגולות יכולות להיראות גוץ ומלבני. בחלקה מלבנית, אתה יכול ליצור אפקט דמוי קופסה על ידי הצבת עצים גבוהים המקיפים את הבריכה. כדי להימנע מתופעת הקופסה, צמחו שיחים ועצים רבי-גדלים בשכבת המעבר בגובה בינוני.

בחירת צמחים סביב בריכת גינה דורשת התחשבות קפדנית. הצמחים צריכים להיות מתאימים לאזור שמסביב ולהתמזג עם הנוף הכולל. עדיף לבחור צמחים בעלי לוח צבעים דומה והם ילידי האזור. בחר בצמחים המספקים צל ופרטיות בעוד שקל לשמור עליהם. תן דעתך לאקלים של רכושך בבחירת הצמחים שלך. ודא שהם מסתגלים לאדמה ולסביבה. אם החצר שלך היא על צלע גבעה, אתה יכול לשתול צמחים שגדלים באזורים הסמוכים.

מדשאות זקוקות לשפע מים כדי לגדול. אתה צריך להשקות את הדשא שלך עמוק אבל לא לעתים קרובות מדי. השקיה עמוקה תעודד שורשים עמוקים, אך ודא שאתה עושה זאת רק מדי פעם. המים בבריכת הגינה שלך צריכים להתרוקן כראוי כדי לא לפגוע בצמחים ובאזורים הסמוכים. ניקוז נכון ישמור על המים נקיים וימנע שחיקה והריסות. אתה גם תחסוך זמן על ניקוי מים. מדשאה משמשת גם כמקור גדול של מיזוג אוויר לגינה שלך. הוא משחרר חמצן ולוכד אבק, מה שגורם לך ולמשפחתך להרגיש בנוח.

בריכות שחייה טבעיות נקראות בריכות שחייה. ניתן להציב אותם במדשאה רשמית מוקפת עשבים ופרחים. הם יכולים להיראות כמו בריכת גינה טבעית. צמחים הסובלים מבצורת מסוימת הם גם בחירות טובות. צמחים אלה הם גם סובלניים לחום וישגשגו סביב סלעים בסביבה. אבל אל תשכחו לבחור צמחים שמתאימים לגודל הבריכה. תוכלו למצוא מגוון של צמחים שעובדים היטב סביב בריכה.