התקנת קירוי פרגולה אינה משימה קלה. זה ידרוש קידוח כמה חורים והדבקת חתיכות רבות של חומר יחד. בנוסף, זה יכול לקחת הרבה זמן. מתי להתקין קירוי לפרגולה? הנה כמה טיפים שיעזרו לך להתחיל. תן דעתך לסגנון הפרגולה שאתה רוצה ולחומר הקירוי הטוב ביותר שיתאים לו. אם יש לך עיצוב פרגולה קלאסי, אתה יכול לדלג על התקנת הקירוי ולהשתמש בעמדות.

מה זה קירוי בשביל פרגולה?

מספר חומרים משמשים לגיג של פרגולה, כולל מתכת, פיברגלס, פלסטיק ובד. אמנם יש גדלים סטנדרטיים לפרגולות, אבל חשוב לזכור שכל מבנה הוא ייחודי וצריך להיות בראש החומר הנכון. קירוי מתכת הם עמידים וקלי משקל וניתן לחתוך אותם לכל גודל. ניתן גם לסיים אותם במגוון, כולל ציפוי אבקה באיכות גבוהה.

עליך לשקול כיצד אתה מתכוון להשתמש בקירוי הפרגולה ובאקלים שבו אתה חי בעת בחירת קירוי. קיימות אפשרויות רבות לזיהוי קירוי פוליקרבונט המאפשרות תאורה טבעית ומספקות הגנה מהיסודות. אפשרות נוספת לפרגולות היא קירוי מעץ או רעפים. שניהם מושכים ומציעים יתרונות רבים. לעץ ולרעפים יש ערך רב.

בד מותח מתח הוא אפשרות נוספת לקירוי פרגולה. בעוד אפשרות זו מציעה הגנה מפני השמש והגשם, יש לה גם חסרונות. בד יהיה למתוח לאורך זמן, הצטברות לכלוך וכיס מים. בד יכול להיות גם יקר, עם מחירים הנעים בין 4 $ ל -5 $ למ "ר. ערכת פרגולה עם קורות קירוי קשתיות יכולה להיות מכוסה בבד.

מתי צריך לשים קירוי על פרגולה?

קירוי פרגולה יספק הגנה מצוינת מפני היסודות, לא משנה אם יש לך פרגולה פשוטה מעץ או משוכללת. ישנן אפשרויות רבות עבור קירוי פרגולה. אלה כוללים לוחות בד, לוחות קבועים או עורות, עיצובים רועשים וחופות. קירוי פרגולה הוא פרויקט קל שאתה יכול לעשות בעצמך.

לפני שתתקין קירוי פרגולה, עליך לשקול את סוג החומר ואת החומר. ישנן אפשרויות רבות לחומרי קירוי, בהתאם לאקלים, תקנות תכנון מקומיות והאסתטיקה הרצויה שלך. פלסטיק מקוטע יכול להיות מחובר לקורות כדי ליצור קירוי עמיד למים ומושך. קירוי פלסטיק נקיים היא אפשרות אחרת. החומר הקל הזה חוסם את אור השמש ויוצר עיצוב נטוי שמתעל את המים הרחק מהפרגולה שלך.

אף ־ על ־ פי שהרכבת קירוי פרגולה קלה וישירה, דרושים זמן ומאמצים. ודא שיש לך קרניים אנכיות וקורות אופקיות לפני שאתה מתחיל. להניח את החומר, ולאחר מכן לאבטח אותו עם מסמרים. אתה יכול להשאיר את קירוי הפאנל כפי שהוא או לחבר אליו מסמרים. עם זאת, אם אתה הולך עם קירוי פנל מוצק, תצטרך לקדוח חורים ולחבר את הלוחות.

איך לבחור קירוי לפרגולות

יש סוגים רבים של קירוי זמינים לפרגולות. אתה יכול ללכת עם קירוי קבוע או אחד שניתן להסיר בקלות ולהחליפו בחומר אחר. באפשרותך להשתמש בלוחות בד אם תבחר באפשרות השנייה. עבור קירוי פנל מוצק, תצטרך לקדוח חורים ולחבר את הלוחות. לא משנה איזה סוג של קירוי תבחר, תצטרך לשקול את תהליך ההתקנה וכמה זמן זה ייקח לך.

למרות שמתכת, פלסטיק ופיברגלס הם הבחירות הפופולריות לגידול פרגולות, הם אינם החזקים או העמידים ביותר. ויניל ועץ פחות עמידים ויותר רגישים ליסודות. מכיוון שהוא קל וחזק, מתכת היא בחירה מצוינת לקירוי פרגולות. אתה יכול גם לשלוט בו עם מנועים אוטומטיים. ציפוי אבקה באיכות גבוהה יכול להגן על קירוי מתכת. זה יעזור להבטיח את עמידות הפרגולה שלך לשנים הבאות.

סוג הקירוי שתבחר לכסות את הפרגולה שלך ישפיע על השימוש בו. לצל וירוק, אתה יכול לכסות את הקורות עם צמחים מטפסים או גפנים. גיליון קירוי שטוח יכול לשמש גם כקירוי המשתלב בגינת קירוי או בלוחות סולאריים. בחר חומר קירוי שישלים את הצרכים והתקציב שלך. שאל את בונה הפרגולה שלך אם אתה לא בטוח.

לפרטים נוספים על קירוי פרגולות, לחצו כאן: https://yeziravaetz.co.il/%D7%A7%D7%99%D7%A8%D7%95%D7%99-%D7%A4%D7%A8%D7%92%D7%95%D7%9C%D7%95%D7%AA/